Günümüz dünyasında, internet sitelerinizi insanlara duyurmak için bir çok alternatifiniz bulunmaktadır. Bu alternatiflerin başında ise arama motorları sayesinde, siteniz bulunması ve organik olarak hit alması gelir. Biz bugün sizlere satışını yapmış olduğumuz backlink paketlerinin faydaları ile ilgili bir analiz yapacak ve sizlerinde aklında ki tüm sorulara cevap bulmaya çalışacağız. Böylelikle yazımıza başlayalım ve okuyan herkesi selamlayalım.

Öncelikle backlink nedir konumuzda sizlere detaylı olarak bu konuda bilgi vermiş ve tam olarak nasıl bir işleyişi olduğunu anlatmıştık. Bu yazımızda ise, yeni açmış olduğunuz bir siteye nasıl bir çalışma yapmanız gerektiğini anlatacağız. Tabi ki burada yeni açılmış olmasa da dahi, eğer bir çalışma yapmadıysanız, aynı çalışmayı sizlerde yapabilirsiniz.

Çok uzun süredir internet sitesini aktif olarak çalıştıran ve backlink paketleri alan kişilerde, daha profesyonel ve daha fazla sayıda backlink alabilirler. Eğer sitenizi açtıktan sonra, belirli bir düzene oturtup, sonrasında hit elde etmek istiyorsanız, backlink sizin için en doğal hit kaynağı olacaktır. Çünkü anahtar kelimeleriniz arama motorlarında yükseldikçe, aramalarda çok daha fazla kişiye ulaşabilecek ve böylelikle organik olarak hit elde edeceksiniz.

Ancak çok dikkatli olmalı ve doğru çalışmalar yapmalısınız. Çünkü yeni açmış olduğunuz bir siteye, bir anda 200 adet backlink alırsanız, insanlara bir şey vermeli ve sürekliliğiniz olmalıdır. Özellikle bu konuda bir çok müşterimizin düşmüş olduğu yanılgıların başında, yeni kurulmuş olan bir internet sitesinin, sadece televizyonda yayınlanan bir reklam ile nasıl bu kadar popüler olduğu sorusu akıllara takılıyor.

Ama bu site hem backlink alıyor ve hemde aramalarda aranıyorsa, o zaman bunun için spam tehlikesi ber taraf oluyordur. Sizin siteniz ise aramalarda yeni olduğu için, aranmayacak ve dolayısıyla çok fazla link almak, sizi arama motorları tarafından ceza almaya sürükleyecektir. Burada yeni açılmış bir site için, ilk başlarda 30 ile 50 arasında site backlink paketleri alabilir ve ayrıca aynı sayıda tanıtım yazısı da alarak, sitenizi hedeflediğiniz noktaya çok kısa sürede ulaştırabilirsiniz.

Sizlerde doğru bir çalışma yapmak için, en iyi araçları kullanmalı ve dikkatli olmalısınız.

Saygılarımla,

Ahmet ŞAHİN
Kreatif Direktör

602 View

Leave a Comment