İnternet sitelerinin günümüzde belirli kriterlere sahip olmaları ve bu kriterler ile çok daha iyi bir şekilde ziyaretçilerine hizmet vermeleri mümkün olmaktadır. Burada Google SEO kriterleri, Google reklam yayıncı kriterleri, Google news kriterleri, DMOZ kriterleri gibi bir çok farklı kriterler bulunmaktadır. Genel olarak internet site sahipleri bir çok kriteri sitelerinde kullanarak, daha iyi bir internet sahibi olmak ve tabi ki ödülünü almak istemektedirler.

DMOZ Tanıtım Yazısı

Kaliteli bir siteniz olması ve kriterlere sahip olması ile birlikte, aramalarda üst sıralarda çıkmak, DMOZ ve Google News’e kayıtlı bir internet sitenizin olması ve böylelikle sitenizde yüksek gelirler elde etmeniz mümkün olacaktır. İşte bu nedenle sizlerde belirli kriterlere sahip olan iyi bir internet sitesi sahibi olabilirsiniz.

Bugün sizlere bu kriterlerden değil, kritere sahip olan internet sitelerinde tanıtım yazıları almanın faydalarından bahsedeceğiz. Bilindiği üzere ajansımız müşterilerine en iyi hizmetleri sunmak için, sitelerinin tamamını news ve dmoz kriterlerine uygun hale getirerek, bunların Google news’de ve DMOZ’da kayıtlı olmalarını sağlamıştır.

DMOZ Tanıtım Yazısı Faydaları

Bu nedenle müşterilerimiz bizlerden en iyi şekilde hizmet alarak, kaliteli bir şekilde DMOZ kayıtlı tanıtım yazısı aracılığı ile normal bir siteden alacağı verimini çok daha yükseğini bizim network’umuzda ki siteler aracılığı ile alabilmektedirler. DMOZ kayıtlı sitelerimizin tamamının elit siteler olması ve tamamının aramalarda üst sıralarda çıkması ile birlikte, bu sitelerimizden almış olduğunuz tanıtım yazısı sizlere oldukça büyük fayda sağlayacaktır.

DMOZ kayıtlı sitelerinden almış olduğunuz tanıtım yazıları öncelikli olarak size iyi bir backlink sağlayacaktır. Bu backlink sayesinde sizlerin siteleri istediğiniz gibi yükselişe geçeceği için, sizlerde böylelikle tanıtım yazılarından tam bir verim almış olacaksınız.

Sizlerde tanıtım yazısı satın alırken mutlaka belirli kriterlere sahip olan siteleri tercih etmelisiniz. Böylelikle sizin için istediğiniz gibi doğru bir şekilde satın almış olduğunuz yazıdan verim almanız mümkün olabilecektir.

 

878 View

Leave a Comment