Teknolojinin hayatımıza girmesi ile birlikte, bizim için teknolojiyi kullanmak ve en kısa sürede adapte olabilmek çok zor olmasa da, ilk yıllarında çok da etkili olmamıştır. Örneğin, dünyanın ilk e-ticaret sitelerinden olan ebay, ilk satışını 20 yıl önce yapmış ve insanlara internet üzerinden alışveriş yapmaları için yeni bir kültür başlatmıştır. Tabi ki ülkemizde ki muadillerinin özellikle 2003 yılı sonrasında aktif olarak kullanılmaya başlanması ile birlikte, bulunmuş olduğumuz bu günlerde, tüm arayışlarımıza internet üzerinden cevap bulabiliyor ve en uygun fiyatlar ile ürün satın alabiliyoruz.

Bunun farkında olan firmaların, ilk beklentileri arasında, bir e-ticaret sitesi kurmak, ürünleri buraya eklemek ve bundan sonrasında ise müşterilere satış yapabilecekleri algısı oluşmaktadır. Ancak burada ki algı, sürekli bir talep olacağı algısı olduğu için, bir çok yatırımın boşa gittiğini ve rafa kaldırıldığını görebiliyoruz.

Eğer, iyi bir e-ticaret firması kurmak istiyorsanız, unutmamalısınız ki, rakibiniz sadece karşı köşedeki sizinle aynı işi yapan kişi değildir. Aksine, rakibiniz Türkiye’nin 81 ilinden birinde yaşayabilir, bu illerin ilçelerinde olabilir. Burada rakiplerinizi geçebilmeniz için, mevcut işletmenize yapmış olduğunuz yatırımın çok daha fazlasını yapmak zorunda kalabilirsiniz. Çünkü bu yatırımlar sonucunda, siteniz yükselişe geçeceği için, sizlerde yatırımlarınıza doğru bir plan kurmalı ve buna göre, seo çalışmaları yapmalısınız. Özellikle E-ticaret’in sektörde’ki yeri günümüzde oldukça etkin olduğu için, sizlerde seo çalışmalarınızda, tanıtım yazısı ve backlink paketleri alabilirsiniz.

Satın alacağınız tanıtım yazısı ile milyonlarca kişiye kendinizi göstermeniz mümkün olacağından dolayı, sizlerde en doğru siteleri, doğru analiz etmeli ve ihtiyaçlarınıza doğru yön vermelisiniz. Ayrıca e-ticaret siteniz için ihtiyacınız olan backlink paketleri için de doğru bir organizasyon şeması oluşturmanız çok önemli olmaktadır. Özellikle web dünyasında, backlink çatısı oluşturmak diye bir kavramın oluşmasının asıl nedenlerinden bir de, tam olarak sağlıklı bir organizasyon oluşturmak içindir.

Sizlerde alanında uzman olan ve yılların tecrübesi yaşayacağınız Öncel Ajans ile tanıtım yazısı ihtiyaçlarınızı ve backlink ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde sizlerde çözüme ulaştırabilir ve böylelikle hedefinize çok kısa sürede ulaşabilirsiniz.

 

1610 View

“E-ticaret’in Sektörde’ki Yeri” için bir cevap

  1. hazır web sitesi dedi ki:

    Sizi takdir ediyorum. Çok Güzel bir sayfa olmuş.
    Tebrikler!

Leave a Comment