Bugün çağımızın en büyük sorularının başında gelen googlede yükselmek yazımız ile tekrar sizlere selamlar diyoruz.

Teknolojinin gelişmesi ve çeşitli alanlarda yeni sektörlerin kurulması ile birlikte, günümüzde ki en doğru  işleyen teknoloji ürünlerinden olan ve sonrasında inanılmaz derecede yol kat eden internet teknolojisi ile birlikte, bir çok yeni sektör kurulmuş olsa da, bu sektörlerin en büyük sorunlarının başında ise insanlara ulaşmak gelmektedir.

Burada bu işe hizmet eden arama motorlarının kurulması ile birlikte, firmalar ve kişisel webmasterler, arama motorlarında üst sıralara çıkmak için bir çok yöntem denemektedir. Bu yöntemler her arama motoru için geçerli olsa da, özellikle dünyanın en çok tercih edilen arama motorlarının atası olan google için, çok daha büyük önem taşımaktadır.

Her ne kadar internet teknolojisini etkin bir şekilde kullanıyor olsak da, insanların aradıklarını bulabilmeleri için tercih ettikleri google arama motorunda üst sıralara çıkmak ve hizmetinizi insanlara duyurmak çok sıkıntılı olduğu için, firmamızın bu alanda vermiş olduğu hizmetler ile birlikte bir çok kişi, bu sorunlarını aşabilmektedir.

jkb-seo

Ancak biz sizlere googlede yükselmek ile ilgili olarak vereceğimiz en önemli tavsiyeler ile birlikte, sizlerde tavsiyelerimize kulak verecek ve yükselişe geçerek çok daha fazla kişiye ulaşabileceksiniz. Bunun için sizlere öncelikli olarak arama motorlarının sizlerden neler beklediğini ve bunları neden beklediğini iyi bilmeniz gerekmektedir.

Aramam motorlarının sadece yayınlanan bir sayfayı üst sıralara çıkarmak gibi bir derdi olmadığı için, burada çeşitli kriterler ile sayfaları kullanıcılara sunmaktadırlar. Bunun için analiz verilerini kullanan ve arama yapan her kullanıcının bir sitede ne kadar durduğunu ve yapmış olduğu işlemlerin neler olduğunu incelemesi ile birlikte, kaliteli bir içeriğe sahip olan siteyi doğal olarak üst sıralara çıkarmaktadır.

seo (2)

Ama burada üst sıralara çıkmak uzun ve meşakkatli bir yol olduğu için, kaliteli içeriğinizi yada satış olduğunuz ürünü insanlara duyurmak için, sizlerde tanıtım yazısı paketleri, backlink paketleri ve sosyal medya paketleri satın almalı ve böylelikle googlede çok daha hızlı bir şekilde yükselmelisiniz.

Saygılarımla,

Ahmet ŞAHİN
Kreatif Direktör

1222 View

Leave a Comment